تبلیغات
سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی - یمانی از صنعاء !!! یمانی از یمن !!! احمد الحسن از بصره !!!

سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی

البیعة لله ( احمد الحسن یدعو الی النار)

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی خوش آمد میگویم ... مطالب این وبلاگ به دو زبان فارسی و عربی می باشند و هر یک این مطالب را در جای مخصوص خود خواهید دید.

 

خروج یمانی از شهر صنعاء واقع در یمن

( اما احمد الحسن از بصره آمد !!! )

إذا ظهر الابقع مع قوم ذوی أجسام فتكون بینهم ملحمة عظیمة ، ثم یظهر الاخوص السفیانی الملعون فیقاتلهما جمیعا فیظهر علیهما جمیعا ، ثم یسیر إلیهم منصور الیمانی من صنعاء بجنوده وله فورة شدیدة یستقل الناس قبل الجاهلیه (ابن حماد : ص 78)

ترجمه: اگر ابقع ( نام یک شخص) ظهور کند به همراه قومی که دارای هیکل های قوی هستند پس میان آنها جنگ بزرگی اتفاق خواهد افتاد؛ پس از آن سفیانی ظهور میکند وبا آنها میجنگد وبر آنها پیروز می شود وبعد از آن بر آنها منصور یمانی وارد می شود از شهر صنعاء به همراه جنودخود.

 

یک نکته:     اشخاصی که تابع احمد الحسن دجال هستند وقتی این حدیث را شنیدند برای فرار از این حدیث دست به کار خیلی شنیعی زدند وحدیث را دست کاری کردند ودو کلمه ( یستقل  و قبل ) را تبدیل کردن وآنها را به ( یستقبل و قتل  ) تعویض کردند ودر نتیجه ترجمه ی حدیث طوری شود که همه فکر بکنند این یمانی که از صنعاء خروج می کندشخصی بی رحم و با یمانی که امام باقر آن را به صاحب هدایترین پرچم توصیف می کند فرق دارد وآنها دو نفر هستند در واقع با این دستکاری آنها دو شخصیت برای یمانی درست کردند یکی مؤمن و

یکی کافر !!! اما با رجوع به اصل احادیث در خواهیم یافت که همچین چیزی وجود ندارد و آن دو لفظ همان یستقل وقبل هستند نه یستقبل وقتل !!!

 

وای بر شما از خدا بترسید تا کجا می خواهید توجیه بیاورید البته ناگفته نماند این امتحان برای شیعیان کما کان ادامه دارد وهرچه انسان ساده واحمق باشد بیشتر از راه حق وحقیقت دور می شود.

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه