تبلیغات
سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی - چه کسی بعد امام مهدی می آید ؟؟؟ امام حسین یا احمد الحسن ؟؟؟

سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی

البیعة لله ( احمد الحسن یدعو الی النار)

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی خوش آمد میگویم ... مطالب این وبلاگ به دو زبان فارسی و عربی می باشند و هر یک این مطالب را در جای مخصوص خود خواهید دید.

 

چه کسی بعد از امام مهدی می آید ؟؟؟ !!!

در بعضی از روایات آمده است که امام الزمان دارای ذریه و فرزندان می باشد ودر بعضی دیگر از روایات آمده است که امام الزمان ذریه ندارد همانند ر وایتی که در زیر ذکر می کنیم :

بحار الأنوار / جزء 53 / صفحة [75]

غط: محمد الحمیری، عن أبیه، عن علی بن سلیمان بن رشید، عن الحسن بن علی الخزاز قال: دخل علی بن أبی حمزة على أبی الحسن الرضا علیه السلام فقال له: أنت إمام ؟ قال: نعم، فقال له: إنی سمعت جدك جعفر بن محمد علیهما السلام یقول: لا یكون الامام إلا وله عقب ؟ فقال: أنسیت یا شیخ أم تناسیت ؟ لیس هكذا قال جعفر، إنما قال جعفر: لا یكون الامام إلا وله عقب إلا الامام الذی یخرج علیه الحسین بن علی علیهما السلام فانه لا عقب له فقال له: صدقت جعلت فداك هكذا سمعت جدك یقول.

ترجمه : ( فقط قسمت قرمز رنگ ) امام فرمودند که هیچ امام وجود ندارد مگر اینکه بعد از او عقبی وجود داشته باشد به جز آن امامی که حضرت ابا عبدالله بر او خروج خواهد کرد

سوال : کدام امام است که امام حسین بر او خروج می کند ؟؟؟

قال المفضل: یا مولای یا سیدی فاثنان وسبعون رجلا الذین قتلوا مع الحسین بن علی علیهما السلام یظهرون معهم ؟ قال: یظهر منهم أبو عبد الله الحسین بن علی علیهما السلام فی اثنی عشر ألفا مؤمنین من شیعة علی علیه السلام وعلیه عمامة سوداء.

بحار الأنوار / جزء 53 / صفحة [7]

مفضل از امام سوال می کند که کدام یک از 72 نفری که با امام حسین در کربلا شهید شدند با امام الزمان خارج خواهند شد ؟؟؟ امام می فرمایند که امام حسین به همراه 12هزار نفر از مومنین شیعه در حال که عمامه سیاه بر سر دارد در زمان مام الزمان خواهند آمد.

نکته : در این مبحث همانطور که گفته شد دو طایفه از روایات باهم به حسب ظاهر در تعارض هستند پس باید بین این دو نوع روایات جمعی صورت بگیرد که سبب نشود بعضی از روایات را کنار بزنیم و راه جمع این است :

روایتی که می گوید امام زمان عقب ندارد صراحت در لفظ ذریه ندارد پس باید بدانیم که کلمه عقب در این روایت به چه معنا است ؟ در اینجا باید بگوییم که منظور از عقب همان جانشین می باشد چرا که در احادیث متواتری آمده است که حضرت مهدی آخرین خلیفه روی زمین است کما اینکه میدانیم امام حسین ودیگر امامان بعد از امام مهدی رجوع می کنند با توجه به این مقدمات می گوییم که معنای عقب همان خلیفه است

پس با توجه به این احادیث فهمیدیم که امام زمان هیچ گونه خلیفه ای بعد از خود ندارد.

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه