تبلیغات
سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی - پیروان احمد اسماعیل از جهل خود ضربه خوردند!!!!

سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی

البیعة لله ( احمد الحسن یدعو الی النار)

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی خوش آمد میگویم ... مطالب این وبلاگ به دو زبان فارسی و عربی می باشند و هر یک این مطالب را در جای مخصوص خود خواهید دید.


                                                    جهل و بی سوادی سلاح انصار احمد الحسن

وقتی بنده (سید رضا هاشمی ) «واعوذ بالله من انا » با این گروه آشنا شدم به یک مطلب خیلی دقیقی پی بردم و آن این است که اکثر پیروان این آقا افرادی جاهل یا بی سواد و یا معاند بوده اند.

طی نشستهای مکرری که با این آقایان داشتم و طی مناظرهای شفاهی و یا اینترنتی مستقیم وغیر مستقیم که داشتم به یک نکته ی خیلی حائز اهمیت پی بردم ، و این نکته عبارت است از ، وجود یک صفت مشترک بین همه ی آنها یا بهتره که بگوییم ، یک صفت مشترک بین همه آنهایی که با آنها مناظره داشته ام  وجود دارد و این صفت مشترک جهل بیش از حد آنها می باشد . برای مثال : به آنها می گوییم امامان سیزده نفر یا بیشتر  نیستند  و اینهم دلیل :

روایت :

((((وبعضی از مردم با گفتن اینکه امامان سیزده یا بیشتر هستند از دین خارج می شوند. بحار الانوار ، جلد 51 ، صفحه 220و 221 ))) در حالی که هیچ پاسخی ندارند شروع به توجیه کردن می باشند و باز هم روی کلام خود پا فشاری کرده  و می گویند احمد الحسن اول مهدیین و امام سیزدهم است.

و کلام امام علی علیه السلام کاملا برآنها منطبق می باشد که ( فقط جاهل مرا توانست فائق آید) . بنده به طور واضح دیدم که آنها اضافه بر جهلی که دارند دارای یک صفت تکبر نیز می باشند چرا که آنها هنگام منحرف شدن چند کتاب را می خوانند و به خیال خود هیچ کس دیگر این مطالب را ندیده و یا نخوانده است و این مطلب برای افراد بی سواد خیلی اتفاق می افتد چرا که آنها طی چند روز از حالت جهل خود به حالتی دیگر تغییر پیدا می کنند و این تنگ بودن ظرف وجودیشان را می رساند چرا که احادیث اهل البیت می فرمایند که هرچقدر شخص دارای علم باشد باید تواضع آن کمتر شود ولی این آقایان چون قدرت درک نور کلام اهل البیت را ندارند آتش فشان وجود آنها با خواندن دو یا سه کتاب به فوران  می افتد. برای مثال طی مناظره ایی که با یکی از آنها داشتم ، گفت  من از آقای سیستانی اعلم تر هستم !!! در حالی که او حتی بلد نیست خوب قرآن بخواند و من او را از نزدیک می شناختم.

به دوستان محترمی که علاقه  دارند راجب این فرقه تحقیق کنند لازم به ذکر است که آنها چند چیز را از شما سلب نموده سپس بعد از آن شروع به الغاء مفاهیم ضاله ی خود می نمایند .
آنها در ابتدا تمام  راه ی نجات را بر شما بسته  سپس شروع به تبلیغ می کنند آنها رجوع به عقل و رجوع به علماء ،  مراجع و رجوع به علم رجال و رجوع به علم اصول حدیث و رجوع به  علم نحو و رجوع به علم ادبیات  و رجوع به اصول فقه را بر شما ممنوع و آنها را بدعت می دانند،

 سپس به شما می گویند ابحثوا دققوا ( یعنی خوتان تحقیق کنید خودتان به تنهایی پرس وجو کنید) بعد از آن ، کار برای آنها خیلی ساده می شود چرا که دیگر همه راههای نجات بر شما بسته می شود چرا؟؟ چون شما دیگر به علما برای رفع مشکل خودتان رجوع نمی کنید و به عقل نیز رجوع نمی کنید و نیز به دیگر مطالب ذکر شده رجوع نمی کنید.پس به تمام افرادی که فریب این فتنه ی کاملا اجنبی را خورده اند گفته می شود این انظاری است برای شما و انشاءالله طی یک بحث مفصل تمام این راهها  را مورد بحث قرار خواهیم داد.

 

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه