تبلیغات
سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی - احمد الحسن کسی که از تکلم به زبان مادریش عاجز است چه برسد به کلام وحی(تسلط اهل بیت علیهم السلام به علم نحو و تکلم به جمیع لغات)

سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی

البیعة لله ( احمد الحسن یدعو الی النار)

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی خوش آمد میگویم ... مطالب این وبلاگ به دو زبان فارسی و عربی می باشند و هر یک این مطالب را در جای مخصوص خود خواهید دید.


 

احمد الحسن کسی که از تکلم به زبان مادریش عاجز است چه برسد به کلام وحی

وقتی به سخنان آشفته ی احمد الحسن القاطع گوش بدهید،خواهید دید که وی حتی ساده ترین اصول قواعدی که هر عرب زبان -ولو کم سواد باشد آنها را ندانسته رعایت می کند- نیز رعایت نمی کند.وی حتی اولیات قواعد نحوی را نمی داند.

 این مرد دروغگو و مفتری چگونه  می تواند ادعای امامت و عصمت نماید در حالی که زبان که ابزار ارتباطی بین آدمیان  است را نیز نمی شناسد لازم است یادآور شویم که بطور عموم به قطع و یقین می دانیم امام حافظ اسرار الهی و به اذن الله صاحب همه ی علوم  است و بطور خاص علم نحو وفصاحت و بلاغت را  نیزدر حد اعلاء و نه فقط در زبان عربی بلکه جمیع لغات را می داند چنانچه به وفور از اهل البیت علیهم السلام وارد شده که به جمیع لغات با اهل آن لغات فصیح تر از خودشان سخن می گفته اند؟و البته کاملا روشن است که علم نحو یکی از علوم است وهر امامی ( لایخفی علیه شئ)است وشرم آورتر ازآن نشناختن و ندانستن که نه،عدم توانایی بر صحیح خواندن کلام خداست که امروزه حتی کودکان دوره ی ابتدایی مهارت آن را بخوبی کسب می کنند و این آدم دروغگو از خواندن صحیح کلمات آن عاجز است.

مضاف بر این که  اهل البیت علیهم السلام خودشان فرموده اند: ما قوم فصیحی هستیم وقتی احادیث ما را می خوانید آنها را اعراب گذاری کنید(رجوع شود به:  بحار الأنوار / جزء 2 / صفحة  151) ونیز در احادیث آمده است که امام می تواند با هر زبانی که بخواهد وبا همان لهجه سخن بگوید(رجوع شود به: اصول كافى جلد 2 صفحه 38 روایة 7 )

 پس باید از خدا بترسد واز این امور بر حذر باشد که مسأله ی امامت چیز کوچکی  نیست که بتوان آنرا دستاویز اهداف کوتاه و شیطانی خود قرار دهد.

کسی که  حتی بلد نیست کلام مادر زادی خود را به خوبی تلفظ کند چگونه می تواند امام باشد؟؟؟

عن الصادق علیه السلام قال: أعربوا كلامنا فإنا قوم فصحاء

بحار الأنوار / جزء 2 / صفحة [ 151 ]

پس به خدا روی آورید  و توبه کنید باشد که از گناهان شما درگذرد .

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه