تبلیغات
سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی - راه شناخت حجج اللهی ؟؟ سلاح ؟؟؟ وصیت؟؟؟

سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی

البیعة لله ( احمد الحسن یدعو الی النار)

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی خوش آمد میگویم ... مطالب این وبلاگ به دو زبان فارسی و عربی می باشند و هر یک این مطالب را در جای مخصوص خود خواهید دید.

 

 

                                                    راه شناخت امام سلاح یا وصیت ؟؟؟

 

هیچ کس از ما شیعیان همچین مبنایی ندارد که حجت خدا با شمشیرشناخته می شود . وهر کس عقائد شیعیان را می داند این مطلب را کاملا مسلّم می داند .

ولی کلام اینجا است که اگر کسی ادعای امامت کرد ما بنا بر روایات اهل البیت سلاح رسول خدا را می توانیم از او طلب کنیم همانطور که امام صادق علیه السلام آن ( از آن دو شخصی که ادعای داشتن شمشیر را برای زید کردند) را طلب کرد .

 

روایت : اگر راست مى‏گویند، چه علامتى در دسته آنست؟ و چه نشانه و اثرى در لبه تیغ آنست؟ همانا شمشیر صلى الله علیه و آله نزد من است همانا پرچم و جوشن و زره و خود پیغمبر صلى الله علیه و آله نزد من است، اگر راست مى‏گویند، در زره پیغمبر صلى الله علیه و آله چه علامتى است؟ همانا پرچم ظفر بخش پیغمبر صلى الله علیه و آله نزد من است،

اصول كافى جلد 1 صفحه: 337 روایة: 1

 

                                                       راه شناخت حجج اللهی

واما راه شناخت حجج اللهی و به خصوص امامان، وصیت می باشد و نه هر وصیتی . بلکه وصیت ظاهره که هیچ گونه تقلبی در آن نمی توان صورت گرفت .

ومعنای وصیت ظاهره این است که امام قبلی در برابر همه مردم اعلام کند نه یک بار بلکه چند بار که امام بعد از من فرزندم فلانی مثلا می باشد.

به طوری که شما اگر وارد آن شهر بشوید از هرکس چه کوچک وچه بزرگ سوال کنی امام بعدی چه کسی است؟ خواهند گفت فلانی پسر فلانی.

روایت : اگر شخصی به سمت مدینه برود وبگوید که فلان امام(ع)به چه کسی وصیت کرد ؟؟ همه مردم اعم از پیر وجوان کودکان به او بگویند که امام(ع) به فلانی وصیت کرده است.الكافی : ج 1 ص 284 ح 2 - الخصال : ج 1 ص 117 ب 3 ح 99

 

شناخت امام زمان در زمان ظهور با دیگر امامان فرق می کند!

اما این قانون نسبت به امام زمان نمی تواند صورت بپذیرد چرا که امام قبلی آن(امام عسکری) در این زمان وجود ندارند پس الله سبحانه وتعالی برای شناخت امام زمان علامتهایی غیر از آن علامتها برای ما قرار داده است .

حدیث بعدی را اگر ( : اگر ) کامل بخوانید خواهید فهمید که چگونه حضرت مهدی در زمان ظهور ( نه خروج ، ) شناخته می شود.

امام فرمود ای مفضل : هر بیعتی که قبل از ظهور حضرت مهدی صورت بپذیرد بیعت کفر ونفاق و حیله می باشد پس خدا وند لعنت کند هرکس این بیعت را انجام بدهد وهرکس که با او بیعت شود

( در ادامه امام علیه السلام با توجه به بالای روایت می فهمیم که کیفیت بیعت گرفتن امام الزمان عج هنگام ظهور(نه خروج) را برای مفضل به طور مفصل شرح می دهد تااینکه کسی ادعای مهدویت یا نیابت را نکند )

ادامه ی روایت : ای مفضل بلکه حضرت قائم علیه السلام زمان ظهور(باتوجه به صدر روایت واین بل استدراکیه می باشد)به حرم اللهی تکیه می دهد ودست خود را در حالی که سفید دیده می شود برای بیعت جلو می آورد ومی فرماید این دست خدا واز طرف خدا وبه امر خدا می باشد سپس این آیه را می خواند ( همانا کسانی که باتو بیعت می کنند به طور قطع با خدا بیعت می کنند)

پس اولین شخصی که دست امام را می بوسد وبا او بیعت می کند جبرئیل علیه السلام می باشد وبعد از او ملا ئکه و نجباء (بزرگان ) جن ، سپس نقباء با وی بیعت می کنند

وبعد از آن مردم در مکه جمع خواهند شد و می گویند این شخص که در کنار کعبه می باشد کیست؟ واین کسانی که همراه او هستند چه کسانی هستند ؟ واین علامتی که امشب از او دیدیم که قبلا اصلا از این نوع علامتها از کسی دیگر ندیده ایم چه علامتی بود؟ پس بعضی ها با تمسخر می گویند او همان صاحی بزغاله ها می باشد !

سپس بعضی از مردم به بعضی دیگر می گویند که آیا از اشخاصی که همراه وی هستند آیا کسی را می شناسید ؟ پس جواب می دهند که هیچ یک از اینها را نمی شناسیم مگر چهار نفر از اهل مکه وچهار نفر از اهل مدینه وآنها فلانی پسر فلانی وفلانی وفلانی .... می باشند

واین جریان اول صبح و هنگام طلوع خورشید می باشد پس اگر خورشید طلوع کرد ونور حورشید ظاهر گشت پس یک ندا کننده ای با زبان عربی مبین تمام موجودات را مورد خطاب قرار می دهد

پس هر چه در زمین ودر آسمان هستند این ندا را می شوند که می گوید : ای خلایق ( با اشاره به حضرت ) این مهدی آل محمد علیهم السلام می باشد و او را با اسم پیغمبر نام می برد واو را منتسب به پدرش امام حسن عسکری تا امام حسین علیهم السلام می کند

با او بیعت کنید هدایت خواهید یافت وبا او مخالفت نکنید چرا که گمراه خواهید شد. پس اولین کسانی که دستان امام را در پیش می گیرند ملائکه می باشند سپس جن سپس نقباءومی گویند در خدمت گذاری آماده ایم وبعد ازآن ، هیچ یک از مردم باقی نمی مانند که این صدا را نشنیده باشند ودر آن هنگام است که مردم از هر جا با اینکه از آن ندا از همدیگر سؤال می کنند به آن سمت حرکت می کنند وسپس جمع خواهند شد.

بحار الأنوار / جزء 53 / صفحة [8]

 

 

 

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه