تبلیغات
سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی - سلاح ، وصیت ، الرایه ( بیرق )

سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی

البیعة لله ( احمد الحسن یدعو الی النار)

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی خوش آمد میگویم ... مطالب این وبلاگ به دو زبان فارسی و عربی می باشند و هر یک این مطالب را در جای مخصوص خود خواهید دید.

 

چرا احمد الحسن دجال برای ادعای خود به این حدیث تمسک کرد ؟

( صاحب این امر شناخته نمی شود مگر با سلاح وصیت و بیرق )

دلیل واضح است چون دیگر علامتها ی شناخت امامت ، ادعایشان برای احمد گاطع غیر ممکن است و به هیچ وجه نمی تواند آنها را ادعاء کند وتنها چیزها یی که احمد الحسن گاطع کذاب می تواند آنها را ادعاء کند همین سه چیز می باشد بلکه هر کس دیگری نیز می تواند آنها را ادعاء کند،

چرا احمد الحسن دجال این علامت را انتخاب نکرد؟؟؟

این روایت  یکی از  علامات اساسی  را برای حجج اللهی می باشد ودر اخر روایت امام به این نکته اشاره کرد که اگر کسی این علامت را نداشته باشد امام وحجت نیست وآن علامت عبارت است از:

(ویكلم الناس بكل لسان، ثم قال لی: یا أبا محمد اعطیك علامة قبل أن تقوم فلم ألبث أن دخل علینا رجل من أهل خراسان، فكلمه الخراسانی بالعربیة فأجابه أبوالحسن علیه السلام بالفارسیة فقال له الخراسانی: والله جعلت فداك ما منعنی أن اكلمك بالخراسانیة غیر أنی ظننت أنك لا تحسنها، فقال: سبحان الله إذا كنت لا احسن اجیبك فما فضلی علیك قال لی: یا أبا محمد إن الامام لا یخفى علیه كلام أحد من الناس ولا طیر ولا بهیمة ولا شئ فیه الروح، فمن لم یكن هذه الخصال فیه فلیس هو بإمام)

ترجمه :

امام می تواند با هر لغت ولهجه وکلامی با مردم سخن بگوید و امام در همان لحظه برای شخص سوال کننده یک نشانه ومثال میزند چرا که در ان هنگام شخصی از خراسان بر امام وارد می شود وامام با همان لغت خراسانی با او سخن می گوید.

اصول الکافی کتاب الحجه باب الامور التی توجب الحجه.حدیث السابع.

واضح است که احمد الحسن  دجال نمی توانداین را ادعاء کند چرا که واضح است او حتی زبان عربی که زبان مادریش است را نمی تواند به خوبی تلفظ بکند چه برسد به دیگر زبانهای جهان !!!

واما کلام ما به پیروان او : هر چند شما قانون معرفت حجت را در این سه علامت منحصر نمودید  اما این روایت حداقل علامتی دیگر را برای امامان مشخص کرد حد اقل از خودتون بپرسید که آیا احمد اسماعیل (احمد الحسن )می تواند با شما به زبان خودتون حرف بزند؟؟؟

 

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه