تبلیغات
سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی - نحوه معرفی وبلاگ به موتور جستجوگر گوگل

سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی

البیعة لله ( احمد الحسن یدعو الی النار)

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ سید احمد الحسن ، یمانی موعود !!! ؟؟؟ ( الدجال ) عربی و فارسی خوش آمد میگویم ... مطالب این وبلاگ به دو زبان فارسی و عربی می باشند و هر یک این مطالب را در جای مخصوص خود خواهید دید.

نحوه معرفی وبلاگ به موتور جستجوگر گوگل

کاربران زیادی با ما تماس گرفته و در مورد چگونگی معرفی وبلاگ خود به موتور جستجوگر گوگل سوال میکنند.سرویس بلاگفا بصورت خودکار تمام وبلاگهای بروز شده را به بخش جستجوگر وبلاگهای گوگل معرفی میکند همچنین تلاش داریم تا وبلاگهای فعال را در بخش اصلی جستجوگر گوگل نیز معرفی کنیم.
اما برای اطلاع کاربران نحوه معرفی وبلاگ به گوگل را در ادامه شرح میدهیم.

برای معرفی بلاگ خود به صفحه زیر بروید.

صفحه معرفی سایت و وبلاگ به گوگل
 ( http://www.google.com/addurl)

سپس در این صفحه آدرس وبلاگ دقیق وبلاگ خود را در بخش
URL (مثل http://news.blogfa.com )  و در بخش Comments هم یک متن توضیحی مثلا میتوانید عنوان انگلیسی یا موضوع وبلاگ خود را(ترجیحا به انگلیسی) بنویسد و در نهایت کد نمایش داده شده در تصویر را وارد و دکمه Add url را بزنید.
 گوگل در پانزده روز (یا حتی یک ماه) آینده وبلاگ شما را بررسی و به بانک اطلاعات خود اضافه میکند. توجه داشته باشید حتما وبلاگ خود را زمانی به گوگل معرفی کنید که وبلاگ شما دارای مطالب متعددی باشد (مثلا بیش از پنچ یا حتی ده مطلب در وبلاگ نوشته شده باشد) چرا که در چنین حالتی علاوه بر اینکه احتمال درج شما در بانک اطلاعات گوگل بیشتر خواهد شد امتیاز بهتری را نیز در این جستجوگر کسب خواهید کرد.

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه